Dodge Caliber 2009 2.0 140 KM

Dodge Caliber

Buczkowice (śląskie)
693-208-...
Pokaż numer

12 800 zł

brutto
  • Dane techniczne
  • Wyposażenie
  • Opis
  • Sprzedający
  • Podobne oferty

Napisz do sprzedającego
Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia portalu Autotrader.pl informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia portalu Autotrader.pl przy wykorzystaniu między innymi metody profilowania. Twoje dane będą przetwarzane w celu wykonania wyżej wymienionej usługi. Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. (rozwiń)
Administratorem danych osobowych jest ogłoszeniodawca czyli podmiot, którego ofertą jest Pani/ Pan zainteresowany w zakresie związanym z obsługą Pani/Pana zapytania. Wysłanie zapytania poprzez niniejszy formularz spowoduje, że Pani/ Pana dane osobowe zostaną przekazane do tego podmiotu. W celu umożliwienia Pani/ Panu korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną w ramach serwisu Domiporta.pl, w tym niniejszego formularza kontaktowego, a także w celach analitycznych i statystycznych, administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana informacji o innych ofertach zamieszczanych w naszym serwisie oraz w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta i jej Partnerów z branży motoryzacyjnej i finansowej. Uzupełnienie pola formularza „Twój adres email” jest nieobowiązkowe i stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Domiporta Sp. z o.o. (rozwiń)
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez spółkę Domiporta i przysługujących mi prawach znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności

Dane techniczne

  • 2009
  • 182 000 km
  • diesel
  • 1968 cm3
  • 140 KM
  • Marka

    Dodge

  • Model

    Caliber

  • Wersja

    REZERWACJA 2.0CRD 140KM

  • Pojemność

    1968 cm3

  • Moc

    140 KM

  • Skrzynia biegów

    manualna

  • Kolor

    srebrny

  • Liczba drzwi

    4/5

  • Typ nadwozia

    hatchback

  • Pierwsza rejestracja

    wrzesień 2010


Wyposażenie

  • ABS
  • ASR
  • ESP - system kontroli trakcji
  • ISOFIX
  • poduszki powietrzne
  • centralny zamek
  • immobiliser
  • alufelgi
  • koło dojazdowe
  • opony letnie
  • klimatyzacja
  • klimatyzacja manualna
  • światła przeciwmgłowe
  • elektryczne lusterka
  • elektryczne szyby
  • podgrzewane lusterka
  • komputer
  • podłokietnik
  • radio z CD
  • radio z MP3
  • regulacja kierownicy
  • relingi
  • tempomat
  • wspomaganie kierownicy

Opis pojazdu

Witamy Państwa w salonie pewnych samochodów używanych VIP-MOBILE, w firmie z wieloletnią tradycją i nieposzlakowaną opinią. REZERWACJA Do sprzedania posiadamy samochód Dodge Caliber z silnikiem diesla 2.0CRD o mocy 140KM. Auto świeżo sprowadzone z kraju o ciepłym i suchym klimacie, zero nawet najmniejszych śladów korozji, podwozie w bardzo dobrym stanie. Wszystkie szyby oryginalne. Do samochodu posiadamy książkę serwisową. Mechanicznie auto jest w pełni sprawne, wszystko działa tak jak powinno, silnik w bardzo dobrej kondycji, odpala na dotyk, ma moc, nie kopci, skrzynia działa prawidłowo, klimatyzacja oraz cała elektryka w 100% sprawne. Wnętrze czyste i zadbane, wygląda bardzo dobrze, fotele bez dziur oraz bez przetarć. Samochód godny polecenia, bez wad ukrytych! Auto spełnia warunki otrzymania gwarancji technicznej VIP GWARANT nawet na dwa lata. Możliwość dokupienia gwarancji VIP Gwarant na okres od 3 do 24 miesięcy. GWARANCJA VIP Gwarant Service ochroni Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z usuwaniem awarii w Twoim samochodzie w ponad 24 głównych podzespołach: - jednostka napędowa - silnik - skrzynia biegów manualna - skrzynia biegów automatyczna - koło zamachowe dwumasowe + turbina i turbosprężarka - rozrusznik - alternator - układ hamulcowy - układ chłodzenia - układ klimatyzacji - komputer główny silnika - łańcuch rozrządu - pasek rozrządu (pęknięcie, zerwanie, zsunięcie) - przednie zawieszenie - amortyzatory, sprężyny - tylne zawieszenie - zawieszenie hydro-pneumatyczne + przekładnia hydrokinetyczna - mechanizm różnicowy - zawieszenie komfortowe - wał pędny + pomoc drogowa, holowanie do miejsca naprawy - obudowy podzespołów - skrzyni biegów, silnika, miski olejowej itp. - VIP ACOC - bezgotówkowa pomoc przy likwidacji szkód komunikacyjnych Dodatkowe zalety: - brak limitów ilości napraw w czasie trwania Programu - bezpłatna konsultacja telefoniczna za specjalistami technicznymi w razie wystąpienia awarii - Infolinia VIP Gwarant - naprawy w autoryzowanych serwisach Bosch Car Service, Auto Crew, VIP Serwis lub we własnym Warsztacie - na terenie Polski - najkrótszy czas rozpatrzenia reklamacji i zatwierdzenia naprawy do 24h - bezstresowa, spokojna eksploatacja samochodu - bezpieczeństwo, komfort i wygoda w podróżach Wyposażenie: - skrzynia manualna 6-biegowa, - ABS, ESP, ASR, - 4x AIRBAG, - klimatyzacja (100% sprawna), - 4xel.szyby, - el. regulowane oraz podgrzewane lusterka, - wspomaganie kierownicy, - skórzana kierownica, - tempomat, - komputer, - fabryczne radio CD MP3 AUX, - centralny zamek, - podgrzewana tylna szyba, - immobiliser, - podłokietnik, - system mocowania fotelików dziecięcych typu ISOFIX, - relingi dachowe, - halogeny, - alufelgi. Zapraszamy na oględziny oraz jazdę próbną. Samochód sprowadzony, nieprzygotowany do rejestracji, załatwiamy wszystkie formalności. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 71 kodeksu cywilnego.
Zobacz pełny opis

Wykres ceny / przebiegu dla Dodge Caliber


Informacje o sprzedającym

693-208-...
Pokaż numer
693208...
Pokaż numer